AD – MEDIC Laboratorium Medyczne Agnieszka Dubanowicz to nowe laboratorium medyczne w Oleśnicy powstałe w 2022 roku. Nasz zespół stanowią dwie wykwalifikowane osoby posiadające tytuł diagnosty laboratoryjnego, w tym jedna z II stopniem specjalizacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe, w trakcie którego stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach. 

Laboratorium Medyczne Oleśnica

Laboratorium wyposażone jest w nowoczesny sprzęt, pracujemy na najwyższej jakości odczynnikach. 

W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres badań, które realizowane są dzięki rzetelnej i szybkiej diagnostyce, a wyniki dostępne są w wygodnej i bezpiecznej dla pacjenta formie elektronicznej. Charakteryzujemy się profesjonalną i przyjazną obsługą pacjenta, każdego z Państwa traktujemy indywidualnie

W trosce o bezpieczeństwo pacjentów zapewniamy poufność Państwa danych osobowych oraz zapewniamy całkowitą dyskrecję. 

Jesteśmy objęci programami kontroli jakości:

  • Centralnego Ośrodka Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej  
  • Międzynarodowym Programem Kontroli Jakości

Diagnostyka laboratoryjna to dziedzina medycyny, która zajmuje się badaniem materiału pobranego od pacjenta, takiego jak krew, mocz czy wymazy.  Wyniki badań laboratoryjnych pomagają poznać ogólny stan zdrowia pacjenta i – w razie potrzeby – zaplanować leczenie. Dzięki takim badaniom można ustalić czy pacjent ma cukrzycę, anemię, choroby układu krążenia czy infekcje dróg moczowych. Około 60% diagnoz stawianych w gabinetach lekarskich powstaje w oparciu o wyniki laboratoryjne.

Od ponad 20 lat dbamy o Państwa zdrowie

Zapraszamy do naszego laboratorium